24. 08. 2013

PRAGOALARM 2013 – 20. ročník mezinárodního veletrhu


Vážení kolegové, členové,

Na pražském Výstavišti v Holešovicích se ve dnech 23. až 25. října 2013 uskuteční jubilejní 20. ročník mezinárodního veletrhu zabezpečení & požární ochrany PRAGOALARM a 2. ročník veletrhu chytrého bydlení, šetrných budov a Smart technologií PRAGOSMART. 

Garantem Poradenského centra veletrhu bude i letos Odbor prevence kriminality Ministerstva Vnitra a společně s Cechem mechanických zámkových systémů v ČR (jedním z vystavovatelů) bude opět propagovat úspěšný preventivní projekt „Bezpečná Země“

CMZS letos zopakuje úspěšný model PORADENSKÉHO CENTRA pro návštěvníky, firmy atd. a navíc budou každý den veletrhu probíhat prezentace jednotlivých členů výrobců a Cechu ve spolupráci s MVČR a dalšími složkami.
Zároveň zde bude představen další milník v projektu Bezpečná Země a sice Katalog Doporučených Výrobků, na kterém v současné době intenzivně pracujeme.

Přes trend propojování zabezpečení s IT technologiemi bude Cechu na letošním ročníku věnován opět velký prostor pro prezentaci přehlídky mechanických zábranných systémů, které jsou stále nezbytným základním kamenem zabezpečení komerčních i soukromých budov. Navíc v exklusivním umístění mezi ostatními na výstavní ploše, které CMZS vyjednalo s vedením pořadatele INCHEBA.

Všichni členové jste srdečně zváni!


Pozvánka ZDE