04. 09. 2022

Pozvánka na seminář FOR ARCH 2022 - „Kvalitní zabezpečení je cesta k bezpečnému domovu“.

Seminář se uskuteční 20. září 2022 od 10 do 14.30 hod. v Praze v rámci veletrhu FOR ARCH 2022

Zveme odbornou a zejména laickou veřejnost! Účast je po registraci zcela zdarma. Více o konferenci a jejích tématech se dočtete v našem Mini Zpravodaji 1-2/2022 zde: https://cmzs.cz/files/reporter/887/files/mini_Zpravodaj_1_2022.pdf

Seminář je zaměřen především na aktuální informace k zabezpečení bytů a domů včetně rekreačních objektů (chaty, chalupy atd.). Účastníci se seznámí se základními zásadami zabezpečení těchto objektů, včetně statistik kriminality (krádeže vloupání do těchto objektů) a dále s celorepublikovým preventivním projektem „Zabezpečte se, chraňte majetek sobě i svým sousedům“, který obsahuje souhrn preventivních opatření při ochraně domů, bytů, sklepů, chat a dalších rekreačních objektů proti vloupání. Dalšími tématy bude volba vhodného zabezpečení objektu a role soukromých bezpečnostních služeb při zabezpečení majetku. Součástí semináře budou i ukázky certifikovaných bezpečnostních výrobků a poradenství.

Přihlásit se můžete přes tento linkhttps://forarch.cz/registrace/event?h=cf0PXQozU8pPQEif0vj8TQ%3D%3D (po přihlášení obdržíte elektronickou vstupenku).

Kapacita je cca 150 míst.

Tomáš Pospíšil, cechmistr CMZS