16. 09. 2013

Odborná konference: TNI A NORMY V OBORU TBS, ZEJMÉNA KAMEROVÝCH SYSTÉMŮ


Vážení přátelé, kolegyně, kolegové,

v rámci doprovodného programu 5. ročníků mezinárodního veletrhu Prague Fire & Security Days  2013, pořádá Asociace Grémium Alarm, pod záštitou prezidenta AGA:

ODBORNOU KONFERENCI - TNI A NORMY V OBORU TBS, ZEJMÉNA KAMEROVÝCH SYSTÉMŮ,

která se koná dne:
17. září 2013 od 14:00 hod., na výstavišti PVA EXPO PRAHA, sál č. 1, Beranových 667, Praha 9 – Letňany, a na kterou Vás tímto srdečně zveme.

 
Anotace:

Nové normy pro kamerové systémy - Přepracované normy pro kamerové systémy (ČSN EN 50132-1 a ČSN EN 50132-7) se stávají významným vodítkem pro kvalifikovaný návrh analogového i IP kamerového systému.

Stanovení úrovně zabezpečení - AGA ve spolupráci s Poradním sborem pro situační prevenci kriminality Ministerstva vnitra zpracovává příručku k základní orientaci v evropských normách týkající se zabezpečení.

V příloze Vám zasíláme pozvánku a v případě Vašeho zájmu se prosím zaregistrujte na e-mail adrese: info@gremiumalarm.cz . Do registrace uvedete základní kontaktní údaje účastníka konference:


-          jméno, příjmení, titul

-          název firmy

-          kontaktní údaje: adresa, telefon, e-mail.

 
Vzhledem k tomu, že účast na odborné konferenci je bezplatná, zasíláme pro Vaši potřebu v elektronické verzi i volnou vstupenku, která Vás po vytištění a vyplnění základních údajů opravňuje k bezplatnému vstupu na veletrh.


Příjemný den přeje a na osobní setkání se těší

Ing. Václav Nepraš
prezident AGA

Asociace technických bezpečnostních
služeb Grémium Alarm, o. s.

Pozvánka ZDE


Správní sekce ve spolupráci s AGA