05. 07. 2021

Finanční pomoc členovi panu Vališovi

Dobrý den, vážení členové, kolegové, přátelé,

 

Usnesením Představenstva CMZS, ve shodě s doporučením Dozorčí rady, byl schválen návrh na poskytnutí finanční pomoci našemu dlouholetému členovi Jaroslavu Vališovi z Hrušek, který byl stižen živelní pohromou tornáda, které nejvíce zasáhlo právě tento region a okolí.

Výše finanční pomoci činí 15 000 Kč z účtu CMZS

 

Cech mechanických zámkových systémů ČR, s. z. je nejen oborovou profesní organizací, která sdružuje profesionály z řad zámkařů, zámečníků, klíčařů, výrobců, distributorů a nouzových otvíracích služeb.

Jsme také organizace, která drží pospolu není lhostejná ke svým členům, které postihne něco takového. Tím nejmenším krokem je poskytnutí finančního příspěvku, jako symbolický projev solidarity za celou členskou základnu.

 

Rád bych tím také odstartoval vlnu další pomoci! Již se ozývají členské firmy, které chtějí přispět i sami za sebe… S kolegou panem Vališem jsem se dohodnul, že je možné posílat mu objednávky na symbolický „klíč pomoci“

Stačí tedy – abyste učinili objednávku na 1ks klíčového polotovaru od pana Vališe, na částku 5 000 Kč a vyšší, za kterou od něj obdržíte fakturu na tuto sumu. Vaše objednávky, prosím, zasílejte na email: zamkyvalis@seznam.cz

 

Náš kolega a kamarád pan Vališ nyní řeší spoustu záležitostí, včetně části střechy nad hlavou a věřím, že každá koruna se mu bude hodit.

 

Děkuji všem členům, kteří se rozhodnou nebýt lhostejní a pomohou dobré věci!

 

S úctou,

 

Tomáš Pospíšil, cechmistr