20. 06. 2020

Evropský den prevence proti vloupání do bytů 2020

EUCPN 2020-4


Evropský den proti vloupání do objektů a preventivní projekt „Zabezpečte se“ – III. etapa 2020 odstartoval v Praze ve středu 17. června 2020 od 10:30 v OC Galerie Butovice a v OC Nisa v Liberci. 


Cech MZS-ČR ve Snídani s Novou


V dalších dnech budou následovat informační setkání s veřejností například 19. 6. v OC Olympia v Brně a příbramském hypermarketu Albert, 23. 6. v hypermarketu Central v Kladně nebo 25. 6. OC Praha Chodov, v hypermarketu Olympie v Mladé Boleslavi a v obchodním centru Globus v Karlových Varech a 29. 6. v hypermarketu Albert v Chebu.

Cech MZS-ČR, ve spolupráci s Policií ČR a MV-ČR - Odborem prevence kriminality, navázal na úspěšný loňský první ročník této celoevropsky koordinované prevenční akce.

Zástupce cechu, konkrétně pan Šimandl, člen představenstva, představoval veřejnosti a příchozím do nákupního centra, na zřízeném kontaktním stánku, ukázky zabezpečovací techniky a vysvětloval občanům zásady vyváženosti sestavy bezpečnostních prvků při pořizování zabezpečení nemovitosti, ať už bytu či rodinného domu.

NEPŘEHLÉDNĚTE REPORTÁŽE A TISKOVÉ ZPRÁVY

Reportáž o akci na CNN Prima News - zde - přetočte na 5. minutu

Tisková zpráva PČR - EVROPSKÝ DEN PREVENCE PROTI VLOUPÁNÍ 2020 

Tisková zpráva MV-ČR - Radíme občanům, jak chránit majetek proti vloupání

Zpráva partnerského webu - stopvloupani.cz

Město Bruntál

Příbramsko

Příbramský deník

 Benešov

České novinky

TV Polar

Živé Chebsko

Mostecko.cz

Chomutov

Ústí nad Labem

Děčín

Most

Litoměřice

Louny

Teplice

 

Tomáš Pospíšil - Správní sekce CMZS


EUCPN 2020-1


EUCPN 2020-2


EUCPN 2020-3