01. 09. 2012

CMZS na veletrhu FS-Days


Vedení cechu, na základě poptávky a dotazů z řad našich členů, zvažovalo možnosti účasti na velletrhu FS Days Praha - výstaviště Letňany. Po náročném a zdlouhavém úsilí, se podařilo vyjednat, s organizátorem veletrhu, podmínky, které jsou již přijatelné a můžeme tak opět ve spolupráci s MV-ČR prezentovat Cech a jeho členy před veřejností, jako vysoce kvalitní profesní organizaci a odborného garanta. Organizaci, která prostřednictvím projektu Bezpečná Země představuje a doporučuje správná řešení v oblasti zábranných systémů a prrostředků. Odkazuje na členy Cechu s označením loga Bezpečné Země, jako na kvalifikované odborníky, dostuppné v rámci celé ČR.

Máme tak další možnost ukázat se veřejnosti na prestižním veletrhu, který se koná souběžně se stavebním veletrhem FOR-ARCH, jaké služby a produkty členové cechu MZS-ČR představují.

Záštitu nad veletrhem má MVČR, NBÚ a další. Tedy instituce, se kterými je projekt BZ provázán a spjat. Partnery veletrhu je také Městská policie Praha, tudíž zde bude opět možnost ukázat perspektivu tohoto spojenectví, která se potvrdila již na veletrhu PRAGOALARM a pokračovat tak dál ve společné činnosti a akcích.
Dalším partnerem je Security Magazín, se kterým Správní sekce projednává možnosti stabilní spolupráce a v rámci magazínu, jako odborného titulu, který by zařadil cechovní sekci do stálého obsahu.
 
Veletrh se koná od 18.9. do 22.9.2012.   http://fsdays.cz/fsdays-2012-soubezne-sfor-arch-2012.html

K dispozici bude pro členy volná vstupenka, kterou budeme zasílat na požádání poštou, nebo bude k vyzvednutí na adrese kanceláře cechu v Nádražní 62, Praha 5Cechmistr Ing. Petr Fráz