CMZS

CZ EN
bezpečná země bezpečná země

Aktuality

 • Aktuálně z Hospodářské Komory ČR

  Číst více Publikováno: 12. 12. 2012 Na stránky přidal: Tomáš Pospíšil


  Na HK v živnostenské sekci HK ČR diskutujeme o problémech, které nás potkávají v podnikání. Jedním z těchto témat je tzv. „ švarcsystém“.

  Jeho prezentaci si stáhněte ZDE
 • Zájezd CMZS do SILCA Itálie

  Číst více Publikováno: 08. 12. 2012 Na stránky přidal: Tomáš Pospíšil


  Vážení kolegové prosíme o zvážení možnosti účasti na plánovaném zájezdu, který schválila VH Humpolec 10.11.2012. Čas na rozmyšlenou máte až do 14. ledna 2013.


 • Veletrh IKS 2012 Varšava

  Číst více Publikováno: 08. 12. 2012 Na stránky přidal: Tomáš Pospíšil


  Návštěva a jednání Cechu MZS-ČR na Veletrhu Inter-Key-Service 2012 ve Varšavě, konaného 1.-2.12.2012

  Člen představenstva a náš kolega Ivo Marák se zúčastnil veletrhu IKS 2012 ve Varšavě nejen jako profesní návštěvník ale hlavně jako oficiální zástupce vedení Cechu MZS-ČR. Na pozvání u výrobce WILKA proběhlo jednání se zástupci WILKY a se členy asociace Inter Key – Německo, se kterými byla potvrzena intenzívnější spolupráce a informovanost pro příští rok.
 • Setkání CMZS a AZKS v Klecanech 29.11.2012

  Číst více Publikováno: 03. 12. 2012 Na stránky přidal: Tomáš Pospíšil


  Spolupráce s Asociací zámkových a klíčových služeb ČR
 • Aktuální informace z Hospodářské Komory ČR

  Číst více Publikováno: 30. 11. 2012 Na stránky přidal: Tomáš Pospíšil


  Vážená paní, vážený pane,

  Hospodářská komora České republiky připravila ve spolupráci s CEBRE – Českou podnikatelskou reprezentací při EU a Odborem informování o evropských záležitostech Úřadu vlády České republiky stručného průvodce podporou EU malým a středním podnikům při rozvoji jejich podnikání
 • Ohlédnutí za VH Humpolec

  Číst více Publikováno: 20. 11. 2012 Na stránky přidal: Tomáš Pospíšil


  Vážení kolegové, členové,

  dovolte ještě krátké ohlédnutí za úspěšnou VH v Humpolci. Prohlídka pivovaru BERNARD s ochutnávkou byla velmi příjemným a hlavně zajímavým programem před zahájením pátečního společenského večera. Společenský večer byl rovněž velmi vydařenou akcí, kde k tanci a poslechu hrálo duo harmoniky a bicích.

  Tímto by chtělo celé představenstvo, v čele s Cechmistrem vč. předsedy dozorčí rady, poděkovat všem členům za mimořádnou účast, krásné zážitky ze společenského setkání a hladký průběh Valné Hromady. DĚKUJEME.
  Cechmistr a představenstvo Cechu MZS-ČR.

 • Pozvánka od Inter-Key na konferenci ve Varšavě

  Číst více Publikováno: 16. 11. 2012 Na stránky přidal: Tomáš Pospíšil


  Vážení kolegové, členové,

  Rádi bychom Vás pozvali na konferenci německé asociace Inter-Key, která bude probíhat 1. a 2. prosince 2012
 • Program VH a exkurze do pivovaru Bernard

  Číst více Publikováno: 06. 11. 2012 Na stránky přidal: Tomáš Pospíšil


  Vážení členové, kolegové,

  zde je kompletní program VH a společenského večera, spojeného s exkurzí v rodinném pivovaru BERNARD. Kdo ještě nepotvrdil svoji účast, může tak učinit až do pátku 09.11.2012 dopoledních hodin. Inforamce o ubatování jsou na pozvánkách níže.
  Správní sekce.
 • Valná Hromada Cechu MZS-ČR, Listopad 2012

  Číst více Publikováno: 10. 10. 2012 Na stránky přidal: Tomáš Pospíšil


  Vážení kolegové, členové,

  Valná Hromada se uskuteční
 • WITTE Automotive, den otevřených dveří a CMZS

  Číst více Publikováno: 06. 10. 2012 Na stránky přidal: Tomáš Pospíšil


  Dne 6.10.2012 proběhl den otevřených dveří ve WITTE Automotive Nejdek, ku příležitosti 20 let firmy. Od 9 do 15 probíhal v areálu společnosti den otevřených dveří, který fungoval jako okruh pro návštěvníky, na které zde čekalo několik stanovišť s ukázkami společnosti, provozů, apod. Jedním z těchto stanovišť byla prezentace Cechu MZS-ČR s představením projektu Bezpečná Země a služeb členů CMZS. Zájemci z řad návštěvníků si mohli odnést propagační materiály Cechu a byly jim odborně zodpovězeny dotazy z oblasti mechanického zabezpečení majetku, vč. odkazu na web CMZS, kde je k naleznutí seznam členů CMZS.
 • ESSEN Security 2012

  Číst více Publikováno: 30. 09. 2012 Na stránky přidal: Tomáš Pospíšil


  Naši zástupci Cechu ve složení Cechmistr Ing.Petr Fráz, mistr Zahraniční sekce Ing.Ivo Buk, mistr Správní sekce Tomáš Pospíšil a zástupci akreditované zkušebny Trezor Test, měli možnost v první den veletrhu 25.9.2012 okusit atmosféru jaká se naskytne jednou za dva roky. Průmyslové město Essen je přímo ideálním místem pro setkání špiček v našem oboru, neboť v samotném městě má výrobu a sídlo hned několik předních výrobců a také zámkařské muzeum. Cechmistr na místě navrhl uspořádat zájezd pro členy cechu s prohlídkou muzea a některého ze závodů předních výrobců s tím, že vše navrhne na představenstvu. Naše cesta nebyla však jen z profesních důvodů. Nýbrž jsme měli předem pozvání na expozici našich kolegů zámečníků v Německu, spolku INTERKEY.

  Tento spolek má za sebou bezmála padesátiletou tradici od roku 1964. Sdružuje 160 členů, kteří musejí mít obchod, nebo poskytují služby zámkaře. Dále má 50 podpůrných členů z řad výrobců a firem podnikajících v bezpečnostním průmyslu.

  Naše více jak dvouapůlhodinové jednání ve velice přátelské atmosféře navázalo na jednání našich vyslanců letos na jaře v Lillenhameru na setkání ELF, jehož jsme členy. Potvrdila se nám stará pravda, učit se od úspěšných. Aplikovat jejich zkušenosti je vizitkou učící se organizace. Při porovnání webových stránek obou organizací a výměny názorů, jsme si potvrdili správný směr v řadě inovací, které nynější vedení Cechu prosazuje. Například i v Německu mají podobný projekt jako my Bezpečnou Zemi. Pořádají pravidelně dny bezpečnosti s policií, kde jednak prezentují své členy a rozdávají propagační materiály o své asociaci.

  Ze setkání jsme si odnesli mnoho podnětů pro naši práci, které budeme na představenstvu vyhodnocovat a našim členům Cechu následně představíme.

  V neposlední řadě na základě rozhodnutí Cechmistra budou náklady na pořádání společných akcí kterých se členové Cechu účastní zcela transparentní. Zveřejněním chceme předejít možným nejasnostem. V případě návštěvy veletrhu Security Essen 2012, veškeré náklady na cestu a ubytování si všichni hradili výhradně z vlastních prostředků ( vstupenku všem účastníkům laskavě poskytla společnost KABA, jako podporu CMZS ). Společnosti KABA resp. jejímu zástupci v ČR inženýrovi Ivo Bukovi patří poděkování.

  V technické sekci Vám přineseme některé zajímavé podněty z oboru zaznamenané na Security Essen 2012.
 • FS-Days zpráva z veletrhu

  Číst více Publikováno: 30. 09. 2012 Na stránky přidal: Tomáš Pospíšil  Na otázku, zda mají v dnešní době význam prezentace na veletrzích, zazní jednoznačné ano. Po zkušenostech z Pragoalarmu nyní i ze 4. ročníku mezinárodního veletrhu nejnovějších trendů v oboru zabezpečovací techniky, systémů a služeb. PVA Expo Praha společně s FOR ARCH 23.mezinárodním stavebním veletrhem, již tradičně přilákalo mnoho návštěvníků z řad laické i odborné veřejnosti.

  Na expozici č.36 v rámci projektu Bezpečná Země pod záštitou MV-ČR, naši členové prezentovali své výrobky a služby, které naši členové poskytují. Smyslem takovýchto společných akcí je zvednout zájem o činnost našich členů, propagovat jejich služby a členy samotné, jako kvalifikované odborníky. Dnes ještě týden po skončení veletrhu je patrný zájem ze strany zákazníků což nás naplňuje přesvědčením, že je třeba i tímto způsobem o sobě dávat vědět.

  Zvláště pak, kdy Cechmistr dokáže vyjednat příznivé podmínky pro vystavovatele. Veškeré náklady jako pronájem plochy a služby jsou rozpočítány mezi vystavující členy. Tito pak dosáhnou synergického efektu, kdy za příznivou cenu mohou své výrobky a služby nabídnout, zároveň propagují Cech MZS-ČR a ještě ušetří náklady. Jedinou investicí, kterou Cech vkládá, je obětavá práce všech členů Cechu, kteří se na přípravách a vlastní realizaci podílejí. Za to jim patří poděkování nás všech, neboť to dělají ve svém volném čase a bez nároku na odměnu.

  Transparentnost financování je naší jednou z priorit.
  Veškeré náklady tedy hradili vystavovatelé - členové cechu. Cechovní pokladnu to nikterak nezatížilo.
 • CECHOVNÍ KALENDÁŘ NA ROK 2013

  Číst více Publikováno: 21. 09. 2012 Na stránky přidal: Tomáš Pospíšil


  vážení kolegové, členové,

  jako v loňském roce Vám i letos přinášíme možnost prezentace v cechovním stolním kalendáři.

  Presentace - 1x strana / zobrazení týdne = 2 500 Kč
 • NÁVRH DOPLNĚNÍ STANOV CECHU MZS-ČR

  Číst více Publikováno: 21. 09. 2012 Na stránky přidal: Tomáš Pospíšil


  Na záladě usnesení VH z 15.6.2012, představenstvo předkládá návrh doplnění stanov. Každý člen má možnost se vyjádřit k předloženmu návrhu do konce října 2012.
  Následně na podzimní VH, plánované v listopadu (datum bude upřesněno) bude vedena diskuse a odsouhlasení doplnění stanov.
 • PRVNÍ DNY NA VELETRHU FS-Days

  Číst více Publikováno: 20. 09. 2012 Na stránky přidal: Tomáš Pospíšil


  Naše poradenské centrum Cechu v rámci projektu BZ, poskytlo již v prvním dni mnoho rad a doporučení v zabezpečení našim spoluobčanům. V prvních dvou dnech přišla i řada členů Cechu, kteří na úkor svého pracovního dne, přišli popovídat a podělit se o řadu cených informací a novinek v našem oboru. Tímto Vás ostatní, kteří váháte, opětovně srdečne zveme k návštěvě. Veletrh je i v sobotu od 10.00 do 16.00 hod, kdy končí.

  Najdete nás v hale č.6 expozice č. 36. Hala je hned v pravo u hlavního vchodu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

Partneři

 • SOUSEDE.CZ

  Správa SVJ a BD online - Sousede.cz | Web pro Společenství vlastníků, bytová družstva
 • ELF

  European locksmith federation convention 2017
 • FORD

  Ford Connect
 • Ministerstvo Vnitra ČR

  Ministerstvo Vnitra ČR
 • MVČR - odbor prevence

  MVČR - odbor prevence
 • Hospodářská komora ČR

  Hospodářská komora ČR
 • Policie ČR

  Policie ČR
 • ASOCIACE GRÉMIUM ALARM

  ASOCIACE GRÉMIUM ALARM
 • Zavřít dveře nestačí

  Zavřít dveře nestačí
 • ELF

  ELF
 • SAVE KEY

  Save Key
 • MĚSTSKÁ POLICIE PRAHA

  Městská Policie Praha
 • SECURITY MAGAZÍN

  Security Magazín
 • AZKS

  Asociace zámkových a klíčových služeb
 • SelectaDNA

  SelectaDNA