CMZS

CZ EN
bezpečná země bezpečná země

Aktuality

 • Tisková Zpráva z HK ČR - novela Zákona o veřejných zakázkách

  Číst více Publikováno: 12. 12. 2014 Na stránky přidal: Tomáš Pospíšil  Tisková zpráva

 • Pozvánka na společenský večer a Valnou Hromadu CMZS 29. - 30.11.2014 - Ostravsko

  Číst více Publikováno: 12. 11. 2014 Na stránky přidal: Tomáš Pospíšil


  Vážení kolegové, členové,

  29.11.2014 - 30.11.2014 proběhne podzimní Valná Hromada se společenským večerem Cechu MZS-ČR. Pozvánku a program můžete shlédnout a stáhnout níže.
  Srdečně zveme všechny členy k hojné účasti.


  Před příjezdem na společenský večer 29.11. Vás srdečně zveme od 10.00-15.00hod. na Den otevřených dveří do nové pobočky v Ostravě, společnosti H&B Group.
  Pozvánka a veškeré podrobnosti jsou pro Vás prezentovány v aktualitách.

  Termín konání: 29.11.2014 ( sobota ) – zabijačka ( vepřové hody )
  Místo konání společenského večera a VH: Penzion SETINA
  Příjezd účastníků do areálu od 15:00 – 17:00, Program: 16:00 – 23:00, přátelská posezení s hudbou a ochutnávkou zabijačkových lahůdek a jiných dobrot.

  Rezervace ubytování a amísto konání:
  Penzion SETINA
  Pustá Polom 90, 747 69
  Tel.:553 673 240, e-mail: info@penzionsetina.cz
  www.penzionsetina.cz


  Pozvánka na Valnou Hromadu ZDE
 • POZVÁNKA NA OPEN HOUSE - HB Group v Ostravě

  Číst více Publikováno: 12. 11. 2014 Na stránky přidal: Tomáš Pospíšil


  Vážení kolegové, členové,

  zasíláme Vám pozvánku na den otevřených dveří u příležitosti otevření nové pobočky našeho člena HB Group s.r.o..
  Tomáš Pospíšil - Správní sekce

   header klicove centrum3 acy

  email: marketing@hbgroup.cz

   

  Vážení obchodní přátelé,
  s radostí vám oznamujeme, že u příležitosti otevření nové pobočky v Ostravě HB pořádá každoroční OPEN HOUSE pro moravské zákazníky - tentokrát jižostrava v nových prostorách!
  Sestavu HB týmu již tradičně podpoří zahraniční dodavatelé. Máme pro vás připraveny zajímavé novinky vč. speciálních nabídek!
  Přijďte se s námi pobavit v sobotu 29.11.2014 do Ostravy! Pozvánka vč. programu ZDE.

  Prosíme o potvrzení vaší účasti obchodnímu zástupci HB, p. M. Kundrátkovi na mkundratek@hbgroup.cz nebo na tel. 606 784 191, děkujeme!logo CZMS tisk

  Srdečně zveme i účastníky valné hromady Cechu mechanických zámkových systémů ČR, která se koná ve stejném termínu!

  Těší se na vás!

  Váš HB tým

   

  ***** VELKOOBCHODNÍ REGISTRACE ZDE *****

   
  Bc. Marcela Komárková
  Marketing

  H&B Group s.r.o.
  Žatecká 8
  301 00  Plzeň
  CZECH REPUBLIC
  Tel.: +420 377 225 903
  Fax: +420 377 225 904
  www.hbgroup.cz


 • Rozhovor s výrobcem: SHERLOCK - Assa Abloy

  Číst více Publikováno: 03. 11. 2014 Na stránky přidal: Tomáš Pospíšil


  Vážení kolegové, členové,

  přinášíme Vám rozhovor pořízený s jedním z vystavovatelů na veletrhu FS-Days 2014.

  Otázky kladl za CMZS: Tomáš Pospíšil - TP
  Odpovídal za SHERLOCK bezpečnostní dveře, s.r.o.: Milan Biskup - MB


  „Projekt BEZPEČNÁ ZEMĚ má bezpochyby smysl i silný růstový potenciál.“

   

  Veletrh FSDays patří v posledních letech mezi významné prezentační akce v oboru zabezpečovací a protipožární techniky. Mezi zúčastněnými profesionály nemohou chybět zástupci renomovaných firem, ale ani Cech mechanických zámkových systémů ČR, coby sdružovatel těchto profesionálů a odborný garant poskytující podporu jejich kvalitním a certifikovaným produktům.

  Významnou část této podpory dnes tvoří projekt BEZPEČNÁ ZEMĚ, jehož kvalitu dokládá (mimo jiné) i oficiální záštita Ministerstva vnitra ČR, Odboru prevence kriminality. A jaký konkrétní význam má tato podpora pro samotné výrobce a odborné dodavatele? Na toto téma jsem přímo na veletrhu FSDays 2014 položil několik otázek panu Milanovi Biskupovi, obchodnímu řediteli společnosti SHERLOCK bezpečnostní dveře, s.r.o., která patří mezi nejvýznamnější dodavatele bezpečnostních a protipožárních dveří na trhu v České republice.

   

  TP, CMZS: Pane řediteli, společnost SHERLOCK je součástí projektu BEZPEČNÁ ZEMĚ od samého počátku. Jaké byly vaše pohnutky do projektu vstoupit?

   

  MB, SHERLOCK: Společnost SHERLOCK do projektu vstoupila nejen jako jeho „pasivní uživatel“, ale de-facto i jako jeho aktivní spolutvůrce. Nebyli jsme dlouhodobě spokojeni s tím, že i přes fungující poradenské či prevenční orgány a instituce nedostávají občané dostatečné množství relevantních informací, podkladů či doporučení v oblasti správného zabezpečování osob a majetku mechanickými zábrannými prostředky a že tuto neznalost potom snadno zneužívají neseriozní dodavatelé.

   

  TP, CMZS: Znamená to, že vaším prvotním impulsem směrem k projektu byl nedostatek odborné osvěty?

   

  MB, SHERLOCK: Přesně tak. V důsledku toho, že lidé často vůbec netuší, jaké zabezpečení a jaké produkty mají od dodavatele požadovat, vydávají se často na milost náhodě. Když napoprvé „natrefí“ na skutečné profesionály, mají štěstí. Dostanou jak vysvětlení dané problematiky, tak i seriozní nabídku produktů, které budou jejich očekávání skutečně splňovat. Když ale občan jako první osloví dodavatele, který na trhu s bezpečnostními produkty parazituje tím, že za nižší cenu nabízí výrobky, které regulérní zkušebnou nikdy neprošly, jsou obvykle z „no name“ asijské produkce, často nejsou schopny plnit ani funkci stavebního výrobku a o jejich nulové průlomové odolnosti nás přesvědčili i pracovníci útvaru URNa Policie ČR, kteří jejich odolnost reálně vyzkoušeli - v takovém případě občan dostane jen účelové a zkreslené informace a teprve po čase začne zjišťovat, že například s jeho novými dveřmi asi něco nebude v pořádku…

   

  TP, CMZS: A jaké nebezpečí takovému - v podstatě podvedenému občanovi - reálně hrozí?

   

  MB, SHERLOCK:  Když mu dveře jen začnou rezivět nebo přestane fungovat zamykání, může být ještě rád. Když mu ale někdo vykrade byt tím, že dveře otevřel otvírákem na konzervy… Nejen, že je okraden, ale pojišťovna mu v takovém případě obvykle nevyplatí téměř žádnou náhradu, A to už je průšvih... Právě proto jsme doslova vděční, že se zde našla skupina lidí, kteří vyslyšeli naše požadavky a díky svým schopnostem i odborným kompetencím vdechli život projektu, o kterém dnes říkám, že má bezpochyby smysl a současně i značný růstový potenciál.

   

  TP, CMZS: Užitečnost projektu pro občanskou veřejnost je tedy zřejmá. Co ale odborná veřejnost? A co přináší projekt BEZPEČNÁ ZEMĚ přímo do vašeho podnikání?

   

  MB, SHERLOCK: Důležité je především to, že projekt již dávno překročil rozměry běžné činnosti odborného sdružení CMZS a stal se reálným celostátním projektem podporovaným kromě zmíněného odboru Prevence kriminality MVČR i dalšími důležitými subjekty, jako jsou pojišťovny, odborné zkušebny, do podpory se zapojila i Městská Policie, o projekt se již aktivně zajímají i média. Navíc má projekt BEZPEČNÁ ZEMĚ slušně „našlápnuto“ i na mezinárodní úrovni. A toto vše již není jen prevenční činnost vůči občanovi. Toto už je součinnost široké odborné veřejnosti, skutečná spolupráce na smysluplné věci.

   

  Jestliže „hlavním klíčem“ projektu k prosazování odbornosti a kvality se stal „certifikovaný výrobek“ a souhrn těchto prověřených certifikovaných a všemi zúčastněnými garanty doporučených produktů vychází již druhým rokem ve formě kvalitního katalogu, potom je zcela zřejmý i dopad projektu na naše podnikání: z pohledu marketingu jde o zcela nový „prezentační kanál“, díky kterému se společnostem v katalogu uvedených dostává výjimečného postavení mezi podobnými firmami. Společnost, která je prokazatelně oprávněně prezentována jako prověřený, seriozní a profesionální dodavatel a její produkty mají oficiální záštitu nejvyšších institucí, je bezpochyby laickou i odbornou veřejností postupně stále více vnímána jako ten nejvhodnější možný dodavatel.

   

  Udržet si tento vysoký kredit samozřejmě není jednoduché, stojí to mnoho úsilí a času. Ale podpora naší práce prostřednictvím projektu BEZPEČNÁ ZEMĚ toto vynaložené úsilí reálně vrací a stoupající kredit společnosti SHERLOCK je dnes již nepřehlédnutelný. Proto se také stále více sami stavíme i do opačné role, kdy aktivně projekt BEZPEČNÁ ZEMĚ sami veřejně propagujeme.

   

  TP, CMZS: Máte na mysli využívání grafických komunikačních prvků projektu nebo vámi zveřejňované videozáznamy rozhovorů s předními pracovníky projektu?

   

  MB, SHERLOCK: Ano, společnost SHERLOCK podporuje BEZPEČNOU ZEMI zejména využíváním grafických vizualizací projektu ve svých prezentacích. Mimochodem - ten „zelený preclík“, coby logo BEZPEČNÉ ZEMĚ, je velmi zdařilá a silná grafika, je to srozumitelné a lidé si to pamatují. A zmíněná videa jsou samozřejmě ještě cílenější podpora nejen BEZPEČNÉ ZEMĚ, ale i lidí, bez kterých by tento projekt nebyl tam, kde je. Děkujeme proto za poskytnuté rozhovory především panu JUDr. Tomášovi Koníčkovi, odbornému konzultantovi Odboru prevence kriminality z Ministerstva vnitra České republiky (video níže) a panu Ing. Petrovi Frázovi, Cechmistrovi CMZS (video níže). Poděkování samozřejmě patří i Vám, pane Pospíšile, za příkladnou spolupráci na společném díle.

   

  TP, CMZS: Pane Biskupe, děkuji za tento obsáhlý a objasňující náhled na smysluplnost projektu BEZPEČNÁ ZEMĚ a přeji Vám, ať se společnosti SHERLOCK v České republice stále daří.

  CELÉ VIDEO - Ing. Petr Fráz


  CELÉ VIDEO - JUDr. Tomáš Koníček

  _____________________________________________________________________________

  Za CMZS Tomáš Pospíšil, 2. Zástupce cechmistra, Mistr Správní sekce.


 • Zpráva Zahraniční sekce - Ohlédnutí za zájezdem do Essenu

  Číst více Publikováno: 21. 10. 2014 Na stránky přidal: Tomáš Pospíšil


  Úspěšná návštěva veletrhu Security Essen 2014

  Dne 24. listopadu proběhla návštěva jednoho z nejvýznamnějších evropských veletrhů v oblasti zabezpečovací techniky Security 2014 v německém Essenu.

  CMZS k této příležitosti organizoval společnou cestu autobusem, které se účastnilo 28 členů.

  Akce byla zahájena v úterý 23.9. společnou večeří účastníků zájezdu se zástupci firmy CES, kde také následující den proběhla prohlídka výrobního závodu ve Velbertu a následně návštěva Muzea zámků a kování (o muzeu jsme informovali již v dřívějších Zpravodajích). Poté se zájezd přesunul na výstaviště v Essenu, kde byli účastníci pozváni na stánek firmy KABA, kde proběhlo lehké občerstvení a seznámení s posledními trendy vývoje v oblasti zabezpečení. Následně se účastníci zájezdu věnovali dle svého zájmu dalším širokým expozicím v rámci veletrhu a ve večerních hodinách následoval návrat domů. Účastníci zájezdu se přesvědčili, že se jedná o jedinečnou výstavní akci, která má pro každého významný informativní přínos. Většina z nich se vyjádřila pro opakování návštěvy v roce 2016 a někteří chtějí veletrh navštívit i samostatně, aby měli dostatek času na zpracování všech expozic.

  Zástupci představenstva cechu využili tuto příležitost, aby mj. navštívili stánek německé asociace Interkey. Po rozhovorech s předsedou této asociace panem Ralfem Margoutem se rýsuje užší spolupráce s Interkey, vzhledem k tomu, že se jedná o největší evropskou asociaci a problematika, kterou Interkey mj. řeší, je nám velice blízká. Jedná se především o otázku ochrany dovýroby klíčů k vložkovým systémům související s kvalitní patentovou ochranou a dále o otázky legislativní úpravy možnosti poskytování služeb nouzového otvírání a volného šíření přípravků určených k tomuto účelu.

  Pan Margout mj. sdělil, že kupř. v Německu a v Rakousku jsou za bezpečnostní považovány pouze ty vložkové systémy, které splňují jak požadavky příslušných evropských norem na odolnost vložky proti mechanickému napadení tak také zaručují pomocí kvalitní patentové ochrany profilu systému nejvyšší ochranu kontrolované dovýroby klíče, pouze tyto systémy jsou vybaveny bezpečnostní kartou (viz CMZS: Dvojjedinost bezpečnosti vložky).

  K problematice oprávnění k nouzovému otvírání p. Margout sdělil, že v Německu není tato činnost bohužel doposud legislativně nijak regulována. K provádění této služby postačuje živnostenské oprávnění k provozování klíčové služby udělené za standardních podmínek (beztrestnost apod.). K dispozici je však celá řada dalších zákonných opatření, které zamezí provádění této činnosti kýmkoliv. To má úzkou souvislost s dnes v podstatě neomezenou dostupností přípravků pro nouzové otevírání i návodem, jak jich použít. Objednávat je lze bez omezení prostřednictvím internetu a i na veletrhu jsme měli příležitost seznámit se s některými postupy, případně příslušné přípravky a pomůcky zakoupit. Hlavní zásadou je tak čistě legální použití těchto prostředků a metod a informovanost konečného spotřebitele (viz CMZS: projekt Bezpečná země).

  Dále jsme měli na veletrhu příležitost hovořit také s presidentem Evropské federace zámkařů (ELF) panem Davem O´Toolem. Informovali jsme jej o posledních aktivitách CMZS, probírali obdobnou problematiku jako s Interkey a plánovaný Konvent ELFu v Dublinu v roce 2015 (www.elf2015.com

 • Veletrh FS-Days 2014 - Oficiální závěrečná zpráva od pořadatele

  Číst více Publikováno: 21. 10. 2014 Na stránky přidal: Tomáš Pospíšil


  Vážení kolegové, členové,

  přinášíme oficiální závěrečnou zprávu od pořadatele veletrhu FS-Days 2014, společnosti Mascotte. Dozvíte se jaká byla celková návtěvnost, o tom, že CMZS byl partnerem akce a mnoho dalších velmi zajímavých informací, analýz a rozvrstvení návštěvníků dle jejich oboru podnikání a zájmů.
  Rovněž je milé, že tuto zprávu provází mnoho fotografií z našeho společného stánku.

  ZPRÁVU SI PROHLÉDNĚTE ZDE
 • Veletrh FS-Days 2014 - slovem a obrazem, vše o průběhu

  Číst více Publikováno: 20. 10. 2014 Na stránky přidal: Tomáš Pospíšil


  Vážení kolegové, členové,

  Letošní ročník výstavy, který jsme připravovali v rámci projektu Bezpečná Země, a ke kterému jsme získali již tradičně podporu MV-ČR a Policie ČR, byl úspěšný. Ukázalo se, že ač je téma prevence kriminality stále poněkud podceňovaným, až by se s nadsázkou dalo říci, že nemá dostatek posluchačů, tak ve spojení obou veletrhů ForArch a FSDays, s tak silným průnikem značek MV-ČR, PČR, BZ, je obrovská síla a zákaznický potenciál.
  Letošním tématem byla otázka komplexního řešení zabezpečení mechanickými zábrannými systémy. Zabezpečení vstupů do budov pak pomocí mechanotronických systémů propojených s RFID technologií. Trendem jsou systémy podporované technologií NFC, které dokáží vzdálené přístupy řešit pomocí mobilních aplikací. Digitální vložky a mobilní telefony mají jistě mnoho výhod a najdou si své místo a uplatnění. Můžeme však říci, dle zájmu z řad laické veřejnosti, že mechanika bude stále žádanou metodou zabezpečení a že patentově chráněné mechanické systémy mají přinejmenším stejnou budoucnost, pakliže ne větší, jak mechanotronické systémy.

  Slovo Mistra Správní sekce:

  S potěšením mohu konstatovat, že se druhé vydání Katalogu Doporučených Výrobků těší stále většímu zájmu veřejnosti. Tak jako u všeho nějakou dobu trvá, než se nové věci ujmou. Poslední rok však ukázal, že se s katalogem opravdu pracuje a to v rámci éteru došlých zpráv a i z vlastních zkušeností.
  Od chvíle, kdy jsem radil svému kamarádovi oheldně zabezpečení - nosím u sebe v aktovce stále jeden výtisk katalogu, neboť se mi stalo již "nespočetněkrát", že někdo z okolí potřeboval poradit. Stačilo vždy vytáhnout aktalog, nalistovat a doporučit jednoho z výrobců, který svým produktem v katalogu řešil danou situaci. Zadní strana zase spolehlivě odkázala na jednoho ze členů, který byl v místě bydliště. Ptáte se, jaké asi číslo znamená výraz "nespočetněkrát"? Toto číslo si sice nepamatuji neb to nepočítám, ale na desítky případů to již skutečně bude. Člověka tak potěší, když neslyší dobré zprávy jen z vlastních řad CMZS, ale i z terénu, od zákazníků.
  Tuto vzrůstající tendenci potvrdil i letošní veletrh, který se jak účastí návštěvníků, tak naší krásnou expozicí vydařil, když se na něm rozdalo opět obrovské množství katalogů a každý ze členů výrobců dostával mnoho dotazů jak vyřešit to či ono zabezpečení či upgrade na vyšší úroveň.
  Na programu byl také jeden workshop, v rámci Security Magazínu, kde měl svůj odborný blok také náš Cech MZS-ČR, na téma obecné problematicky zabezpečení MZS.
  NEZAPOMEŇTE SI PROHLÉDNOUT FOTOGALERII!

  Tomáš Pospíšil

  Slovo Cechmistra:

  Rád bych poděkoval všem vystavovatelům, kteří se podíleli na expozici cechu a kteří svými produkty přispěli k informovanosti odborné i laické veřejnosti v rámci prevence a projektu Bezpečná země.
 • Zpráva ze zájezdu ESSEN SECURITY 2014

  Číst více Publikováno: 08. 10. 2014 Na stránky přidal: Tomáš Pospíšil


  Vážení kolegové, členové,

   

  23. - 24.9. 2014 se výprava Cechu MZS-ČR zúčastnila největšího evropského veletrhu bezpečnostních systémů v německém Essenu www.security-essen.de

  23.9. byli všichni účastníci zájezdu díky výhradnímu zastoupení našeho člena (HB Group Plzeň) pozváni na večeři od výrobce cylindrických vložek CES. Druhý den  pokračoval prohlídkou výrobního závodu CES, který příští rok bude slavit 175 letou historii od svého vzniku a od Essenu sídlí v nedalekém Velbertu. Po prohlídce závodu se výprava přesunula do muzea zámků a zámkařského řemesla, kde průvodce prezentoval vývoj zámků od starého Egypta až po současnost a byla možnost si prohlédnout a vyzkoušet celou řadu zajímavých exponátů.

  Od 12 do 18 hodin následovala individuální prohlídka veletrhu, který se rozléhal v 12 halách. Součástí prohlídky byla také komentovaná prohlídka stánku KABA. Veletrh byl ohromný a opravdu s obrovským množstvím vystavovatelů z celého světa, ze kterých bychom uvedli: SILCA (Futura ONE), CES (Omega Flex, Omega Active), BURG WÄCHTER (TSE Face, Secu Easy), KABA (City 360), ASSA ABLOY, EVVA, DORMA, OPENERS & CLOSERS (mini el.otvírače), TOKOZ (cyl.vložka Tech), EUROLOCKS a mnoho dalších. Výstava ukázala jasný nástup a budoucnost zámkařského světa v kombinaci mechanických zabezpečovacích systémů ruku v ruce s elektronickými a mechanotronickými systémy včetně kamerových systémů, to vše propojené také s mobilní technologií.

   FOTOGALERIE Z VELETRHU ZDE:

  Vedení CMZS ČR by tímto velice rádo poděkovalo svému členovi - firmě HB Group za zprostředkování prohlídky výrobního závodu CES a taktéž za zajištění pozvánek na večeři rovněž od tohoto výrobce.

  Dále poděkování patří dalšímu členovi – společnosti KABA, za zprostředkování vstupenek na veletrh pro celou cechovní výpravu a také za komentované a vřelé přivítání na stánku KABA.

  S potěšením lze konstatovat, že aktivní zapojení členů výrobců přináší své ovoce a důkazem toho byla zcela naplněná výprava Cechu, jelikož na poslední zájemce se již volná místa nedostala. Smysl výpravy ocenili i samotní účastníci, zvláště když se spojilo více věcí najednou (museum, prohlídka závodu CES a vlastní veletrh).

  Tomáš Pospíšil - Správní sekce

  Na článku se podíleli: Radim Klein - HB Group - text a foto, Cechmistr Ing. Petr Fráz - text a foto. • Seminář: POPLACHOVÉ A MECHANICKÉ ZÁBRANNÉ SYSTÉMY, JEJICH CERTIFIKACE A ZKOUŠENÍ

  Číst více Publikováno: 27. 09. 2014 Na stránky přidal: Tomáš Pospíšil


  Vážení kolegové, členové,

  dovolujeme si Vás pozvat na seminář pořádaný společností TREZOR TEST s.r.o. pod názvem:

  POPLACHOVÉ A MECHANICKÉ ZÁBRANNÉ SYSTÉMY, JEJICH CERTIFIKACE A ZKOUŠENÍ

  Seminář se koná 16.10.2014 - více detailů naleznete v pozvánce ZDE
 • Zápis ze zasedání představenstva v Plzni - 11.09.2014 v Praze

  Číst více Publikováno: 22. 09. 2014 Na stránky přidal: Tomáš Pospíšil


  Vážení kolegové, členové,


  Zápis ze zasedání představenstva je ke shlédnutí a stažení ZDE
 • ZÁJEZD NA VELETRH ESSEN SECURITY 2014

  Číst více Publikováno: 18. 08. 2014 Na stránky přidal: Tomáš Pospíšil


  Vážení kolegové, členové,

  jak jsme již informovali dříve a také v zápisu z jednání představenstva v Plzni, Vás tímto zveme na tématický zájezd do kolébky klíčového průmyslu - Essenu v Německu.

  Součástí jubilejního 40. veletrhu zabezpečovací, bezpečnostní, zábranné techniky je také návštěva výrobního závodu značky CES Velbert a rovněž i historie - tedy museum zámkařství a klíčů Velbert.

  Cena zájezdu na osobu byla stanovena na výhodných 50 Euro (v ceně doprava, ubytování, večeře, vstupenka na veletrh).


  PROGRAM ZÁJEZDU VČ. PŘIHLÁŠKY ZDE
 • FS-Days 2014 se blíží - aktuálně o tématu

  Číst více Publikováno: 13. 08. 2014 Na stránky přidal: Tomáš Pospíšil


  Vážení členové, kolegové,

  blíží se bezpečnostní veletrh FS-Days (Fire and Security Days) a my budeme opět v akci ve společném, prostorném stánku jako PORADENSKÉ CENTRUM BEZPEČNÁ ZEMĚ pod záštitou MV-ČR a Policie ČR.

  Tradičně v tomto Poradenském centru vystavují i naši členové výrobci, aktivně se účastnící projektu BEZPEČNÁ ZEMĚ, aby ukázali novinky z oboru a občané-návštěvníci dostali od zástupců CMZS relevantní informace nejen o doporučených správných produktech, trendech mechanických i mechanotronických zábranných systémů, ale také o zprávném způsobu zabezpečení, tak jak radí a vysvětluje nová kapitola Katalogu doporučených produktů BZ.

  Na veletrhu se bude také distribuovat nový rozšířený, aktuální Katalog doporučených výrobků.
  Členové, kteří si nový katalog nevyzvedli na jarní VH v Brně, mají možnost si výtisky vyzvednout na stánku CMZS + MV-ČR, aby je mohli používat pro seznámení zákazníklů, kteří přijdou nakupovat na pult do Vašich provozoven a prodejen. Zároveň tak spojí příjemné s užitečným v podobě výletu-návštěvy veletrhu a vyzvednutí Katalogu doporučených výrobků.

  Tímto jsou také srdečně zváni všichni členové CMZS i členové AZKS. Kdo bude chtít volnou vstupenku, ať se ozve na email či telefon tajemníkovi Oldovi Říhovi, či na mobil Cechmistrovi Ing. Petru Frázovi, který je schopen operativně "volňásky" zajistit přímo před branami výstaviště PVA Letňany.

  Zde přinášíme také článek, který právě vyšel na stránkách našeho partnera a spoluvystavovatele Ministerstva Vnitra ČR, Odboru prevence kriminality.

  ZDE budete přesměrováni na článek.
 • Pozvánka na 2. školení otevírací techniky pro začátečníky

  Číst více Publikováno: 01. 07. 2014 Na stránky přidal: Tomáš Pospíšil


  Vážení členové, kolegové,

  jak již víte, Cech ve spolupráci s  členem H+B Group s.r.o., v rámci technické sekce a vzdělávání, absolvoval první školení. Nyní přinášíme nabídku dalšího.
  Členové CMZS, kteří se přihlásí mají slevu 20% z částky za školení. Tuto částku hradí Cech MZS jako podporu vzdělávání v oboru.

  Tomáš Pospíšil - Správní sekce


  POZVÁNKA
 • 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

  Podle data

  Partneři

  • SOUSEDE.CZ

   Správa SVJ a BD online - Sousede.cz | Web pro Společenství vlastníků, bytová družstva
  • ELF

   European locksmith federation convention 2017
  • FORD

   Ford Connect
  • Ministerstvo Vnitra ČR

   Ministerstvo Vnitra ČR
  • MVČR - odbor prevence

   MVČR - odbor prevence
  • Hospodářská komora ČR

   Hospodářská komora ČR
  • Policie ČR

   Policie ČR
  • ASOCIACE GRÉMIUM ALARM

   ASOCIACE GRÉMIUM ALARM
  • Zavřít dveře nestačí

   Zavřít dveře nestačí
  • ELF

   ELF
  • SAVE KEY

   Save Key
  • MĚSTSKÁ POLICIE PRAHA

   Městská Policie Praha
  • SECURITY MAGAZÍN

   Security Magazín
  • AZKS

   Asociace zámkových a klíčových služeb
  • SelectaDNA

   SelectaDNA