AD SECURITY s.r.o. - Brno

61855413

pobočka Brno: Česká 180, 664 31 Česká

pobočka Praha: Dubská 85, 272 03 Kladno - Dubí

Společnost AD SECURITY s.r.o. vznikla začátkem roku 1997 osamostatněním bývalého střediska mechanických bezpečnostních a protipožárních systémů firmy Alsig. Svojí specializaci na mechanické bezpečnostní systémy chce dosáhnout lepšího postavení na trhu, aby tak mohla lépe vyhovět všem, i speciálním požadavkům zákazníků. Společnost AD SECURITY s.r.o. je řádným členem Asociace technických bezpečnostních služeb Grémium alarm, členem Asociace zámkových a klíčových systémů, členem Cechu mechanických zámkových systémů, členem Profesní komory požární ochrany, členem Asociace techniků bezpečnosti práce a požární ochrany a členem Hospodářské komory. Společnost je držitelem certifikátu řízení jakosti a je prověřena Národním bezpečnostním úřadem.

Ing. Ladislav Kratochvil působí také jako soudní znalec.


Akční nabídka

Náplní činnosti firmy jsou konzultace, návrhy, dodávky, montáž a servis mechanických bezpečnostních a protipožárních systémů - bezpečnostních a protipožárních dveří, zámků, kování, mříží, fólií a kontroly požárně bezpečnostních zařízení. Nosným oborem a základním stavebním kamenem jsou návrhy a realizace systémů generálního klíče, zvláště pak MUL-T-LOCK, EVVA, TOKOZ a KABA GEGE. Vlastníme licenci na samostatné navrhování a správu kódů klíčových systémů. Díky tomuto faktu jsme schopni reagovat na požadavky zákazníků okamžitě, bez nutnosti zpracování u výrobce. Na klíčové systémy se váže další sortiment tak, abychom byli schopni ucelených dodávek.
V posledním období se stále více rozvíjí oblast mechatroniky - kombinace mechanických zábranných prostředků s elektronikou. Naše firma se snaží být na čelním místě v komplexním poskytování služeb v tomto velice rychle se rozvíjejícím oboru.
Naše služby se rozšířily od roku 2013 o zámečnickou výrobu. Věnujeme se hlavně výrobě pevných a otvíravých mříží a atypickým zámečnickým výrobkům, které mají souvislost s mechanickým zabezpečením objektů. Mříže máme certifikované do bezpečnostní třídy RC1-RC4 dle ČSN EN 1627:2014.
Nosným výrobním programem naší společnosti je od roku 2016 výroba bezpečnostních dveří od nejnižší bezpečnostní třídy RC1 až po RC4 s požární odolností EI, EW 30 DP3 a to i v kouřotěsném provedení. Specializujeme se hlavně na atypické provedení dveří, a to nejen rozměrové ale i svou výbavou - s elektromechanickými a motorickými zámky. Na začátku roku 2020 koupila naše společnost firmu Bestservis, spol. s r.o. a rozšířila tak nabídku výroby a montáže mříží o certifikované i necertifikované nůžkové mříže.


Služby

 • Prodej

  Prodej

 • Montaž

  Montaž

 • Nouzová otevírání

  Nouzová otevírání

 • Výroba klíčů

  Výroba klíčů

 • Trezory

  Trezory

 • Bezpečnostní dveře

  Bezpečnostní dveře

 • Přístupové systémy

  Přístupové systémy

 • Produkty EZS

  Produkty EZS