CMZS

CZ EN
bezpečná země bezpečná země

Aktuality

 • Pozvánka na konferenci - Bezpečnostní technologie

  Číst více Publikováno: 28. 08. 2013 Na stránky přidal: Tomáš Pospíšil

  Vážení přátelé, kolegové,

   

  přinášíme Vám pozvánku na 4. bezpečnostní  konferenci Bezpečnostní technologie, systémy a management 2013, která se koná ve dnech 11. – 12. září 2013 na Fakultě aplikované informatiky Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Konference je zaměřena na aktuální témata komerční bezpečnosti. V plenární sekci mimo jiné vystoupí, k návrhu zákona o SBS, zástupci Odboru bezpečnostní politiky MV ČR. V rámci programu konference budou předneseny zvané přednášky a příspěvky předních zahraničních i českých odborníků z oblasti bezpečnostních technologií. Prostor bude dán jak zástupcům akademické obce a profesních sdružení, tak zástupcům státní a veřejné správy, firem a uživatelů bezpečnostních technologií.

  Na akci zve asociace AGA.

  Konference se můžete aktivně zúčastnit přednesením informace o inovativních řešeních Vaší firmy. Vystoupení firem bude v “průmyslové sekci” konference v délce do 15 min.

  Bližší informace o konferenci i organizaci průmyslové sekce jsou uvedeny v přiloženém letáku a také na webových stránkách konference www.btsm.utb.cz
  pozvánka ZDE

  Cechmistr Ing. petr Fráz
 • Školení Domovník - zapojení CMZS prostřednictvím BZ do pilotního programu MVČR

  Číst více Publikováno: 25. 08. 2013 Na stránky přidal: Tomáš Pospíšil


  Synergie preventivních projektů Bezpečná lokalita, Bezpečná země a Domovník – preventista
 • PRAGOALARM 2013 – 20. ročník mezinárodního veletrhu

  Číst více Publikováno: 24. 08. 2013 Na stránky přidal: Tomáš Pospíšil


  Vážení kolegové, členové,

  Na pražském Výstavišti v Holešovicích se ve dnech 23. až 25. října 2013 uskuteční jubilejní 20. ročník mezinárodního veletrhu zabezpečení & požární ochrany PRAGOALARM a 2. ročník veletrhu chytrého bydlení, šetrných budov a Smart technologií PRAGOSMART. 

  Garantem Poradenského centra veletrhu bude i letos Odbor prevence kriminality Ministerstva Vnitra a společně s Cechem mechanických zámkových systémů v ČR (jedním z vystavovatelů) bude opět propagovat úspěšný preventivní projekt „Bezpečná Země“
  Pozvánka ZDE • Jedinečná nabídka FORD pro členy CMZS

  Číst více Publikováno: 11. 08. 2013 Na stránky přidal: Tomáš Pospíšil


  Vážení členové Cechu MZS-ČR,

  je nám ctí představit Vám novou modelovou řadu vozů Connect, které v sobě spojují důraz na praktická řešení, moderní technologie a zároveň skvěle vypadají díky kinetickému designu Ford. To z nich dělá výjimečné vozy pro podnikání i pro rodinu.

  Ať už zkrátka potřebujete převážet palety a nářadí, nebo partu na výlet, vždy najdete řešení podle svých představ.
 • Pracovní setkání asociací CMZS, AZKS a AGA

  Číst více Publikováno: 05. 06. 2013 Na stránky přidal: Tomáš Pospíšil


  Setkání představitelů Asociace Grémium Alarm, AZKS a CMZS
  V odpoledních hodinách dne 28.05.2013 se uskutečnilo setkání představitelů oboru ,, technických služeb  k ochraně majetku a osob ,, pánů inženýrů – pan Ing. Kratochvíl (AZKS ), pan Ing. Fráz ( CMZS ) a pan Ing. Nepraš (AGA). Schůzku zorganizoval Ing. Koktan, jako představitel AGA a CMZS pověřený koordinací vzájemné spolupráce.
  Protože se všichni přítomní dobře znají, přikročilo se přímo k nástinu možných témat spolupráce. Jedná se především při řešení legislativního schválení zákona o Bezpečnostních službách ( AGA ), spolupráce na normách a technické informaci k zabezpečení majetku ( CMZS a AGA ), živnostenské kvalifikaci ZÁMKAŘ ( AZKS a CMZS ). Rovněž tak byla zmíněna možnost spolupráce při pořádání seminářů a školeních, zaměřených zejména na MZS.
  Dále byl přijat záměr tato setkání opakovat minimálně jedenkrát za dva měsíce. Nosným tématem příští schůzky bude projednání deklarace o vzájemné spolupráci formou memoranda.  
  Závěrem všichni přítomní vyslovili plný souhlas se vzájemnou spoluprací a obecně i lidské uspokojení, že se tato schůzka uskutečnila a začalo se vážně jednat o společných problémech všech tří asociací – cechů.
 • Pozvánka od AZKS na návštěvu TKZ a TOKOZ

  Číst více Publikováno: 05. 06. 2013 Na stránky přidal: Tomáš Pospíšil


  Vážení kolegové, členové,

  Obdrželi jsme, v rámci spolupráce Technické sekce, pozvánku od asociace AZKS na návštěvu společností TKZ Polná a TOKOZ Žďár nad Sázavou, včetně prezentace nových produktů a prohlídky výrobních prostor.
 • Konvent ELF 2013 - Madrid, Španělsko obrazem

  Číst více Publikováno: 03. 06. 2013 Na stránky přidal: Tomáš Pospíšil


  Vážení členové, kolegové, návštěvníci,

  zde můžete shlédnout obrazové doplnění zprávy z pracovní cesty na mezinárodní konvent ELF 2013 v Madridu, ve Španělsku.

  Obrazový průvodce ZDE
 • DEN ZÁMKAŘŮ při VH v Humpolci 1.6.2013

  Číst více Publikováno: 27. 05. 2013 Na stránky přidal: Tomáš Pospíšil

  Vážení kolegové, členové cechu,

  u příležitosti pravidelné Valné Hromady, pořádá Technická sekce pro členy Cechu "DEN ZÁMKAŘŮ".

  V prostoru před sálem a uvnitř sálu budou připraveny stoly s prezentacemi produktů, propagačních materiálů výrobců, atd.

  -         

 • Zasedání Představenstva a Valná Hromada CMZS

  Číst více Publikováno: 25. 05. 2013 Na stránky přidal: Tomáš Pospíšil


  Vážení kolegové, členové,

  v úterý 28.05.2013 se uskuteční zasedání Představenstva pro detailní přípravu "DNE ZÁMKAŘŮ" a aktuálních záležitostí před Valnou Hromadou, která proběhne v sobotu 01.06.2013.

  Pozvánka na VH - ZDE
 • DŮLEŽITÉ DOPORUČENÍ – NEPŘEHLÉDNĚTE!

  Číst více Publikováno: 15. 05. 2013 Na stránky přidal: Tomáš Pospíšil


  Vážení kolegové, členové a občané,

  V poslední době se neblahým způsobem rozmáhají aktivity různých podnikatelských subjektů v bezpečnostním průmyslu, které používají k reklamě a působení na zákazníky buď účelově zmanipulované či zavádějící argumenty nebo uvádí zákazníka v omyl!

  Tyto subjekty používají ke své činnosti letáky, podobné těmto na obrázku! Nejdůležitější je fakt, že se zde odkazují na stránky Ministerstva Vnitra ČR a na prevenci kriminality. Odkaz na stránky MVČR je jednak nefunkční a program „Bezpečný Byt“ není vůbec podporovaným programem ze strany státu.

  Informace obsažené v letáku a na stránkách tohoto subjektu jsou účelově neúplné, nabízené produkty buď nemají platné certifikáty průlomových zkoušek dle ČSN EN 1627:2012 a příslušnou RC třídu nebo jsou nedohledatelné.

  Nejpodstatnější je ovšem způsob, jakým tyto subjekty provádí svoji činnost! V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ SE KVALITNÍ MECHANICKÉ ZABEZPEČENÍ BYTU, MAJETKU, DOMU NEPROVÁDÍ NA CHODBĚ MEZI DVEŘMI PROSTŘEDNICTVÍM PODOMNÍHO PRODEJCE!!!
  NÝBRŽ V KAMENNÉ PRODEJNĚ SERIOZNÍ FIRMY S DOLOŽENÍM VEŠKERÉ CERTIFIKACE A OPRÁVNĚNÍ K PROVÁDĚNÍ TAKOVÉ ČINNOSTI, VČETNĚ NÁSLEDNÉ ZÁRUKY A SERVISU.

  Cech Mechanických Zámkových Systémů ČR

 • Info ze zájezdu SILCA Itálie

  Číst více Publikováno: 07. 05. 2013 Na stránky přidal: Tomáš Pospíšil


  Všichni účastníci zájezdu byli nadšeni továrnou a italským krajem. Přínášíme několik fotek a více informací můžete čekat ve Zpravodaji.  Správní sekce
 • Seminář prevence kriminality s představením projektu BZ

  Číst více Publikováno: 01. 05. 2013 Na stránky přidal: Tomáš Pospíšil  Preventivní projekt Bezpečná země byl představen na vzdělávacím semináři pro členy Kolegia pro prevenci kriminality ve dnech 15. až 17. dubna 2013 ve Velkých Karlovicích

  Semináře se zúčastnilo přes 50 preventistů obecních a městských policií z celé ČR. V úvodu všechny přivítal organizátor akce Ing. Milan Kladniček, ředitel MP ze Zlína.

  Úvodní vzdělávací blok otevřel JUDr. Tomáš Koníček z odboru prevence kriminality MV ČR, který posluchače seznámil s aktuálními statistickými výstupy kriminality v ČR a s výsledky provedeného celorepublikového průzkumu veřejného mínění zaměřeného na postoje občanů k prevenci kriminality a k bezpečnosti včetně důvěry občanů v bezpečnostní složky. Zejména zde zdůraznil nezastupitelnou úlohu obecních a městských policií.
 • Veletrh Prague For Senior 2013

  Číst více Publikováno: 01. 05. 2013 Na stránky přidal: Tomáš Pospíšil


  Veletrh Prague For Senior 2013

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Partneři

 • SOUSEDE.CZ

  Správa SVJ a BD online - Sousede.cz | Web pro Společenství vlastníků, bytová družstva
 • ELF

  European locksmith federation convention 2017
 • FORD

  Ford Connect
 • Ministerstvo Vnitra ČR

  Ministerstvo Vnitra ČR
 • MVČR - odbor prevence

  MVČR - odbor prevence
 • Hospodářská komora ČR

  Hospodářská komora ČR
 • Policie ČR

  Policie ČR
 • ASOCIACE GRÉMIUM ALARM

  ASOCIACE GRÉMIUM ALARM
 • Zavřít dveře nestačí

  Zavřít dveře nestačí
 • ELF

  ELF
 • SAVE KEY

  Save Key
 • MĚSTSKÁ POLICIE PRAHA

  Městská Policie Praha
 • SECURITY MAGAZÍN

  Security Magazín
 • AZKS

  Asociace zámkových a klíčových služeb
 • SelectaDNA

  SelectaDNA